STRONA GŁÓWNA SZKOLNA KRONIKA FILMOWA NASZE PROJEKTY SAMORZĄD UCZNIOWSKI HARCERZE Z ŻYCIA SZKOŁY SZKOŁA MARZEŃ WYCIECZKI
PROJEKTY ZREALIZOWANE:
* Mądre głowy uczą się angielskiej mowy
* Projekt modelowy: Mądre głowy uczą się angielskiej mowy, a więc ucz się ucz, bo angielski to przyszłości klucz
* Stowarzyszenie szalonych badaczy świata, czyli jak pokonać barierę
* Godzina A czyli sposób na gimbusa
* Szkoła Marzeń
* Moja gmina moim miejscem na Ziemi
* Szlakiem pobożańskich kurhanów
* Dbamy o Ziemię czyli o nas samych
* Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia
* SzOK- to ku przyszłości krok
* SOCRATES COMENIUS
SOCRATES COMENIUS
PRZYKŁADY ZABAW OPARTYCH NA KORELACJI AKTYWNOŚCI RUCHOWO-UMYSŁOWEJ DLA UCZNIÓW KLAS IV - VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
KLAPS1

Zabawa pt. „Matematyczna gimnastyka" ( The play „Maths gymnastics”)

Celem zabawy jest utrwalanie pojęć matematycznych dotyczących podzielności liczb.
(The aim of this play is consolidation of the numbers divisions). (Jeżeli chcesz obejrzeć film kliknij w ilustrację- rozmiar 1,86 Mb )

KLAPS2

Zabawa pt. „Pokaż kąt” (The play ”Show me the angle”)

Celem zabawy jest utrwalanie nazw  kątów i ich prezentowanie za pomocą ruchu. (The aim of this play is consolidation the names of the angles and show them by arms). (Jeżeli chcesz obejrzeć film kliknij w ilustrację- rozmiar 1,88 Mb )